Hakyapı Onlıfe

 Onlife İstanbulun yeşile komşu olan en güzel projelerinden biri. Hem şehirdesiniz, hem ormanda. Şehrin yorucu havasından bir anda Aydosun dingin atmosferine geçmek için yapmanız gereken sadece birkaç adım atmak..

Aydos Ormanına komşu, Sabiha Gökçen Havaalanına 10 dakika uzaklıkta. E5 ve Tem otoyoluna 4km mesafededir. Ring araçlarla Metro istasyonuna sadece 3 dakika, Viaport AVM 5 dakika,prestijli hastane ve okullara 3 dakika

16086 metrekare alan üzerinde, 10 katlı toplam 10 bloktan oluşan Onlife ihtiyaçlarınıza yönelik büyüklükteki 2+1 ve 3+1 daireleriyle tamamen konforlu ve ferah..

Isıtılabilir özellikli yüzme havuzu, sauna, koşu parkuru 7/ 24 güvenlik, Alış veriş merkezleri,çocuk parkı, fitness salonu, basketbol sahası..

Siz %70e varan peysaj alanında tazelenirken, tozpembe hayalleriniz yemyeşil bir gerçekliğe dönüşecek..Çocuklarınız için açık ve kapalı oyun alanlarında sağlıkla büyürken yepyeni arkadaşlarıyla projemizde yaşamın keyfine varacaklar.

** Websitemizdeki resimler tanıtım amaçlıdır.Proje konut büyüklükleri,mahal listesi ve diğer tüm hususlarda sözleşmedeki bilgiler esastır.Hak Yapı gerekli gördüğü değişikleri yapma hakkına sahiptir. **


Fotoğraflar

Kat Planları

İletişim Bilgileri

Velibaba Mah. Ertuğrulgazi Cad. Pendik - İSTANBUL
İSTANBUL

Satış Ofisi

Merkez Ofis

Fevzi Çakmak mah. Tevfik İleri cad. D-100 Karayolu Yanyol üzeri No:72 Kat:4
Pendik/İSTANBUL
Tel : 444 1 620

Tanıtım Filmi

İletişim Formu