Basın Odası

Hakyapı’dan 200 milyon TL’lik iki yeni proje daha
13 Temmuz 2017 Perşembe | 1506 gösterim

1968 yılından bu yana pek çok prestijli projeyi hayata geçirerek sektörde öncü bir kimlik kazanan Hak Yapı, teslimini gerçekleştirdiği Günaydın Konakları, Durupark, Perapark, Park34, Suadiye Palas ve Eflinpark projelerinin ardından, hayata geçireceği iki yeni projesi ile Pendik’e değer kazandırmaya devam ediyor.

Ön talep sürecinde olan Onlife projesinde konut alıcılarına yüksek standartlarda bir yaşam sunan Hak Yapı, Pendik’te ulaşımın merkezinde konumlandıracağı ticari ve ofis projesi ile de kazançlı bir yatırımın kapılarını açıyor. Markalı konut yatırımlarının yanı sıra hastane ve okul projeleri ile de sektöründe önemli bir yer edinen Hak Yapı, Kurtköy’de inşası devam eden okul projesini yeni eğitim-öğretim dönemine hazırlıyor.

YILDIRIM: DOĞRU ALANLARDA DOĞRU İŞLER YAPIYORUZ
Doğru alanda, profesyonel projeler hayata geçirdiklerini belirten Hak Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yıldırım “Kalite ve konforun sınırlarını zorlayan projeler için yıllardır emek veriyoruz. Bir projeyi geliştirmek ve inşa etmekten daha önemlisi yapılmayanı yapmak ve sektörde örnek olmaktır. Bu sebeple Hak Yapı olarak konut projelerimizin yanı sıra hastane ve okul projelerimizle de ülkemize değer kazandırıyoruz. Her projemizde aynı titizlik ve özeni gösteriyor ve hep bir adım sonrasını düşünüyoruz. Bu vizyonla ürettiğimiz her projenin ardından takip edilen bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz. Şu anda Anadolu Yakası’nda hayata geçireceğimiz konut ve ofis projemiz var. Yatırım değeri yüksek, nitelikli projelerimizle ülkemize ve vatandaşımıza değer kazandırmaya devam edeceğiz” dedi