Basın Odası

Hakyapı Pendik’e 200 milyon liralık proje inşa edecek
13 Temmuz 2017 Perşembe | 1256 gösterim

Anadolu Yakası’nda birden çok proje gerçekleştiren Hak Yapı, Pendik’te yeni bir proje hayata geçirmeyi hedefliyor.

Hak Yapı, teslimini gerçekleştirdiği Günaydın Konakları, Durupark, Perapark, Park34, Suadiye Palas ve Eflinpark projelerinin ardından, hayata geçireceği iki yeni projesi ile Pendike değer kazandırmaya devam ediyor.
Ön talep sürecinde olan Onlife projesinde konut alıcılarına yüksek standartlarda bir yaşam sunan Hak Yapı, Pendikte ulaşımın merkezinde konumlandıracağı ticari ve ofis projesi ile de kazançlı bir yatırımın kapılarını açıyor.
Markalı konut yatırımlarının yanı sıra hastane ve okul projeleri ile de sektöründe önemli bir yer edinen Hak Yapı 1968 yılından bu yana pek çok prestijli projeyi hayata geçirerek sektörde öncü bir kimlik kazandı. Firma şu anda Kurtköyde inşası devam eden okul projesini yeni eğitim-öğretim dönemine hazırlıyor.
Yıldırım; ‘Doğru alanlarda doğru işler yapıyoruz

Doğru alanda, profesyonel projeler hayata geçirdiklerini belirten Hak Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yıldırım; “Kalite ve konforun sınırlarını zorlayan projeler için yıllardır emek veriyoruz. Bir projeyi geliştirmek ve inşa etmekten daha önemlisi yapılmayanı yapmak ve sektörde örnek olmaktır. Bu sebeple Hak Yapı olarak konut projelerimizin yanı sıra hastane ve okul projelerimizle de ülkemize değer kazandırıyoruz. Her projemizde aynı titizlik ve özeni gösteriyor ve hep bir adım sonrasını düşünüyoruz. Bu vizyonla ürettiğimiz her projenin ardından takip edilen bir marka olmanın gurunu yaşıyoruz. Şu anda Anadolu Yakasında hayata geçireceğimiz konut ve ofis projemiz var. Yatırım değeri yüksek, nitelikli projelerimizle ülkemize ve vatandaşımıza değer kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.
Aydosta doğa ile iç içe bir yaşam

Hak Yapı, 150 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçireceği Onlife projesinin ön talep dönemi için hazırlıklara başladı.
İstanbulun oksijen oranı en yüksek bölgesi olan Aydosta konumlandırılan proje, konut alıcılarına ulaşımın merkezinde, doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor.
Her zevke hitap eden modern mimarisiyle kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan projede 430 daire bulunuyor.
Konforlu ve lüks 2+1, 3+1, 3+1 teraslı konut tiplerinin yer aldığı projede daireler 85 metrekare ile 157 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.
Pendikte prestijli ofis projesi

Onlife projesiyle konut alıcılarına yatırım değeri yüksek bir proje sunan Hak Yapı, Pendikte E-5 hattında hayata geçireceği ofis projesi ile sektöründe sembol niteliği taşıyacak bir yatırıma imza atmaya hazırlanıyor.
Şehir içi ulaşım açısından büyük avantaja sahip bir lokasyonda konumlanan projede 142 ofis-home ofis ile 12 ticari ünite yer alacak.
Modern hayatın tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış ofis ve ticari üniteleriyle yatırımcılarına değer katacak birçok ayrıcalık barındıracak proje, kazançlı bir yatırım vadediyor.