Günaydın Konakları

 GÜNAYDIN MUTLULUK, GÜNAYDIN GÜZEL HAYAT: GÜNAYDIN KONAKLARI

Günaydın Konakları’nın önce konumundan söz etmek gerek. Kente ne kadar yakın olduğunu ama sunduğu yaşamla kentin karmaşasından ne kadar uzak olduğunu anlatmak gerek. Günaydın Konakları, Tuzla ve Pendik'e eşit uzaklıkta. İstanbul'un en hızlı gelişen ve değer kazanan gözde semtlerinden biri olan Aydınlı'da yeni bir hayatın doğumunu müjdeleyen bir proje…

7000 m2 alan üzerine ve tam %70'i yeşil ve sosyal alan olacak şekilde planlandı. 4 bloktaki 102 konuttan oluşan bu özel proje¸ ilk evini almak¸ hayalindeki yuvaya kavuşmak ya da karlı bir yatırım yapmak isteyenlerin tüm beklentilerine sıcak bir karşılık veriyor: Günaydın !

Aile… Çekirdek aile ya da büyük geleneksel bir aile… Hepsine yerimiz var. 5 farklı tip ve büyüklükte konutun yer aldığı Günaydın Konakları herkese, her aileye kucak açıyor. Çocuk parkı¸ yürüyüş alanları¸ spor sahaları¸ havuz ve bütün olanaklar büyük küçük¸ genç yaşlı¸ tüm aile bireylerini aynı mutlu ve güzel hayatın içinde buluşturuyor.

Fıtness Center, çok amaçlı açık spor sahası, masa tenisi ve yüzme havuzu… Bir ailede olabilecek her yaştan gencin kendini bulacağı dinamik hayatı sunuyor. % 70’i yeşil ve sosyal alan, mükemmel konfor, kentin en gözde semtlerinden biri… İşte size bu yaşam fırsatı sesleniyor: Günaydın !

İletişim Bilgileri

Aydınlı
Tuzla / İstanbul

Satış Ofisi

Merkez Ofis

Fevzi Çakmak mah. Tevfik İleri cad. D-100 Karayolu Yanyol üzeri No:72 Kat:4
Pendik/İSTANBUL
Tel : 444 1 620

İletişim Formu